Předpokládám, že jste velmi INTELIGENTNÍ tvorové a berete na vědomí, že všechna tvorba na této stránce je výplodem MÉ MYSLI, čímž chci naznačit, že budu velmi ROZZUŘENÁ pokud bude má tvorba kopírovaná, či jinak upravená bez mého SOUHLASU.ART

Dvojčátka v Praze

14. dubna 2013 v 9:23 | Tasha
Dárek pro dvojčátka. Musím říct, že postavy se mi vcelku vyvedly, ale na těch obličejích bych měla ještě zapracovat (menší slabina) :D

Uzavřená

12. února 2013 v 20:07 | Tasha
Samotářka sedící na pustém a lidstvem opuštěném místě, ničím neposkvrněném. Pozadí je naprosto obyčejné a ničím neoriginálním, protože to tu nehraje žádnou roli.
Také vidíte ten slastný a spokojený usměv na její tváři? Naprosto se poddala příběhu, každému slovu, s kterými si ve své mysli pohrává a její fantazie jí umožňuje jim dát život a smysl.
Red Hot Chili Peppers

6. února 2013 v 20:36 | Tasha
Pro mojí drahou hvězdičku k narozeninám. Nejspíš formát A3, byla to taková podivná čtvrtka, jestli se jí dá říkat čtvrtka. To pozadí se muselo ještě přetřít, ale asi jinak povedené. Možná příště by to chtělo lepší umístění písmen, větší mezery apod..I wanna leave but I just get stuck
A broken record runnin' low on luck
There's heavy metal coming from your truck
and I.

Salvador Dalí

3. února 2013 v 18:07 | Tasha
Na výtvarku jsme dostali za úkol si přinést nějaký portrét A4. Po dlouhém hledání jsem si našla portrét Dalího. Portrét jsme měli nalepit na A3, dokreslit některé části viz ruce, namíchat si barvy a přetřít to, napatlat pozadí a "voala". Nešli mi vlasy, ale jinak myslím, že je to povedené a podoba tam je :)

Starší obrázky plné vzpomínek

3. února 2013 v 13:38 | Tasha
Portrét kamaráda dělaný podle fotografie. Ty ústa a nakloněná hlava na stranu jsou dělané naschvál. Flegmatický pohled/A4

Anděl smrti/A4

Odstrčený/A5
Když končí dětství ... fantazie nás opuští, a v to v co jsme dříve věřili už nevěříme.

Období snů s panenkami:
Valeria/A5


Gorillaz

13. ledna 2013 v 9:40 | Tasha
Líbí se mi jejich zjev, jejich hlas, jejich texty...


Love forever love is free
Let´s turn forever you and me
Windmill, windmill for the land
Is everybody in?

Utopená ve vínu.

13. ledna 2013 v 9:34 | Tasha
A tak spadla do sklenky vína a nebylo cesty zpět.
Však slečna Malá silou vůle se sklenkou pohybuje ze strany na stranu a paní Velká jí nedokáže chytit. Jak sebou sklenka pohybuje ze strany na stranu, tak i víno se rozlévá do všech stran, jak kdyby byli spolu sehrané. A pak sklenka dopadá na stůl a víno se rozlévá po celém plátně... A tak se dostala mezi malé človíčky.


Slash

12. ledna 2013 v 13:35 | Tasha
Dáreček pro mou hvězdu. Slash, sama jsem se překvapila, jak to šlo tak rychle od ruky. Musím připustit, že se mi to i docela povedlo :D (samochvála smrdí, já vím) ... Tentokrát jsem zůstala jen u tužky.


Pink lady

29. prosince 2012 v 23:23 | Tasha
V ZUŠce jsme dostali úkol namalovat obličej ženy a extravagantně jí navrhnout make-up..

Suicide girl

29. prosince 2012 v 23:13 | Tasha
Místo svobody za městečkem plném ruchu, deprese a "netvorů".


 
 

Reklama

Věřím, že fantazie je silnější než vědění. Že mýty mají větší moc než historie. Že sny jsou mocnější než skutečnost. Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností. Že smích je jediným lékem na zármutek. A věřím, že láska je silnější než smrt.
Robert Fulghum

deviantar účet - skype: kirkenitida